Снігоутримувачі

КОМПЛЕКТАЦІЯ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Дах - це не лише покрівля, а цілий комплекс, який включає в себе окрім покрівлі, стопільну системе, утеплювач, засоби кріплення, а також покрівельні планки. Такі планки виготовляються з того ж самого металу, що і металочерепиця. Асортимент комплектуючих є настільки великий, що за допомогою нього можна змонтувати покрівлю будь-якої геометрії та конструкції.
ПЕРЕЛІК КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДЛЯ ДАХУ ТА ЇХ ОПИС
КОНЬОК НАПІВКРУГЛИЙ
Коньок напівкруглий закриває собою гострі кути стику металочерепиці, та забезпечує захист від потрапляння вологи, сприяє кровельній вентиляції, а також виконує декоративну функцію. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
КОНЬОК ТРИКУТНИЙ
Коньок трикутний закриває собою гострі кути стику металопрофіля, та забезпечує захист від потрапляння вологи, сприяє кровельній вентиляції, а також виконує декоративну функцію. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
ЗАГЛУШКА НА КОНЬОК
Заглушка під напівкруглий або трикутний коньок застосовується для закриття простору на кінцях конька, що забезпечує захист від потрапляння вологи. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
ЄНДОВА ВЕЛИКА
Єндова велика встановлюється на відкритих кутах стику покрівлі під металочерепицею та металопрофілем. Виконує захисну функцію від потрапляння вологи. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
ЄНДОВА ДЕКОРАТИВНА
Єндова велика встановлюється на відкритих кутах стику покрівлі над металочерепицею та металопрофілем. Виконує захисну та декоративну функцію. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
ВІТРОВА ЗОВНІШНЯ
Вітрова планка закриває торець покрівлі, де проглядається обрешітка і надає покрівлі завершений вигляд. В наявності також є вітрова планка внутрішня, яка відрізняється від зовнішньої, своїм останнім загином під софіт, а не на зовні. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
ПІДРИНВОВА(ЛОБОВА) ПЛАНКА
Планка лобова застосовується для кріплення софіта, профнастилу, вагонки. Лобова планка встановлюється на лобову дошку до монтажу водостічної системи. Лобова служить для захисту лобової дошки від потрапляння волги, а також дозволяє надати покрівлі закінчений і привабливий вигляд. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
ПРИСТІННА ПЛАНКА
Пристінна планка ставиться на покрівлю в місцях примикання її до вертикальних поверхонь(наприклад, димохід) у цілях запобігання затікання води на стиках. Довжина: 2м. Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.
СНІГОЗАТРИМУВАЧІ
Снігозатримувачі - це спеціальна система, яка встановлюється на покрівлі і призначена для утримання снігу та запобігає його сповзанню. Снігозатримувачі виробляють з того самого металу, що і металочерепицю, тому вони не будуть виділятись на покрівлі.
ШУРУПИ (САМОРІЗИ)
Саморіз покрівельний пофарбований 4,8*35мм. На кінці різьблення має бур, за допомогою якого просверлюється отвір у металі. Головка шестигранна (8мм). Під головкою саморіза шайба з гумовою прокладкою. Матеріал прокладки розрахований на довгий термін служби не дивлячись на літню спеку чи на зимові морози.
ІЗОЛЯЦІЙНІ ПЛІВКИ
Для забезпечення гідро та пароізоляції використовуються спеціалізовані ізоляційні плівки. Вони можуть виконувати функції гідроізоляції або пароізоляцій, а також ці дві функції разом. Гідроізоляційна плівка призначається для захисту приміщення, розташованого під дахом від атмосферних опадів, талої води, бруду і пилу. Завдяки плівці волога не потравляє в теплоізоляційних шар зовнішньої сторони будівлі. Гідроізоляційна плівка встановлюється під обрешітку. Пароізоляційна плівка призначається для збереження температурного режиму на мансарді та запобігає потрапляню холодного повітря з вулиці, і навпаки, виходу теплого повітря на вулицю.
ПЕРЕЛІК ІЗОЛЯЦІЙНИХ ПЛІВОК
STROTEX BASIC 1300
Супердифузійна мембрана Strotex Basic 1300 призначена для гідроізоляції покрівлі та захисту утеплювача від впливу атмосферних явищ. Монтується під зовнішнім покриттям покрівлі. Висока паропроникність дає можливість акумулювати вологу зсередини і виводити її назовні. Загальна площа покриття - 75м2. Функції: пароізоляція та гідроізоляція Довжина: 50м. Висота: 1,5м.
STROTEX PI 110
Армована пароізоляційна плівка Strotex PI 110 призначена для паропроникного ізолювання каркасних конструкцій стін, дахів і перекритів. Загальна площа покриття - 75м2. Функції: пароізоляція Довжина: 50м. Висота: 1,5м.
STROTEX PP 110
Армована гідроізоляційна плівка Strotex 110 PP оберігає покрівлю від проникнення води, а також захищяє шар теплоізоляції від зовнішнього перезволоження. Плівка також зберігає тепло в ізоляційних матеріалах покрівлі. Загальна площа покриття - 75м2 Функції: пароізоляція та гідроізоляція Довжина: 50м. Висота: 1,5м.