Сайдинг

БЛОКХАУЗ, МЕТАЛЕВИЙ САЙДИНГ

Фасадні профілі являють собою панелі із тонкої оцинкованої сталі з захисним полімерним покриттям для зовнішнього облицювання будівель. Сьогодні фасадні профілі - лідер серед фасадних матеріалів у часному будівництві. Вони виконують функції захисту на 5+ - захищають від вітру, дощу, снігу та інших зовнішніх впливів, а - виконують свою естетичну функцію.
РОЗМІРИ
СТРУКТУРА ПОКРИТТЯ
МОНТАЖ БЛОКХАУЗА З ВИКОРИСТАННЯМ КОМПЛЕКТУЮЧИХ
УНІКАЛЬНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО САЙДІНГУ
Завдяки своїм унікальним споживчим характеристикам, металевий сайдинг з кожним роком набирає обертів популярності. Як стверджують фахівці, металлосайдінг являє собою один з найкращих варіантів вентильованого фасаду будівлі.
Завдяки особливій системі монтажу фасадного сайдинга на каркасну основу, будівля «дихає», а на стінах будiвлi не утворюється конденсат.
Іншими словами, металлосайдінг - це облицювальні панелі з гарячеоцинкованої сталі холодного прокату, до 1 мм завтовшки і шириною до 550 мм, на які нанесено спеціальне полімерне покриттям з поліестеру / пурала / пластізола. При бажанні купити металевий сайдинг в першу чергу варто виходити з характеристик його полімерного покриття і колірних рішень, що мають масу варіантів.
Сфера застосування металевого сайдингу досить широка. Його застосовують , як при забудові нових об'єктів , так і при реконструкції старих. З успіхом використовують , як при зовнішній , так і внутрішній обробці приміщення. Цей матеріал користується популярністю при заміському будівництві дач , котеджів , обробці громадських будівель: магазинів , торгових центрів , кафе і промислових підприємств. Враховуючи підвищені термостійкі та вогнетривкі характеристики , металлослайдінг активно експлуатується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.
Варто відзначити, що панелі металевого сайдингу оснащуються замками-засувками, що полегшують їх установку. Краї панелі перфоровані: з наявними отворами для цвяхів і саморізів. Завдяки цій конструкції, можна збирати панелі в секції будь-яких розмірів.
ДО ІНШИХ ПЕРЕВАГ МЕТАЛОСАЙДИНГУ МОЖНА ВІДНЕСТИ НАСТУПНІ МОМЕНТИ:
  • - відносно невисока вартість
  • - кількості цинку на кв.м.
  • - якості грунту
  • - покриття
Від усього перерахованого вище залежить і довговічність покрівлі.
Наші інженери-консультанти допоможуть Вам визначитися з вибором
ПЕРЕВАГИ В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ПОКРІВЕЛЬНИМИ ПОКРИТТЯМИ:
 • - невисока ціна металочерепиці
 • - швидка і легка установка
 • - тривалий термін експлуатації
 • - езважаючи на те, що панелі металосайдингу екологічно безпечні, вони здатні протистояти: різним агресивним хімічним сполукам, механічним пошкодженям, не схильні до корозії
 • - з його допомогою легко приховати практично всі вади будівництва
 • - добре витримує перепади температур від -50 до +80 "С, має низький коефіцієнт температурного розширення
 • - сайдинговий фасадний профіль не вимагає ретельного вирівнювання основи